Написати Подзвонити
1

Ремонт водяних насосів помп

1
2

Ремонт гідравлічних розподільників

2
3

Ремонт гідроклапанів

та ремонт гідропанелей

3
4

Ремонт гідропідсилювачів керма

Ремонт гідропідсилювачів керма ГУР

4
5

Ремонт гідро-трансмісії ГСТ

Ремонт гідростатичної трансмісії ГСТ

5
6

Ремонт гідроциліндрів

6
7

Ремонт імпортних гідромоторів

7
8

Ремонт імпортних гідронасосів

8
9

Ремонт насосів-дозаторів

9
10

Ремонт паливних насосів ТНВД

і форсунок

10
11

Ремонт компресорів

повітряних поршневих

11
12

Ремонт стартерів та генераторів

Ремонт вітчизняної та імпортної гідравліки по всій Україні

12
13

Ремонт турбокомпресорів

Ремонт турбокомпресорів ТКР

13
14

Ремонт гідравліки

Ремонт вітчизняної та імпортної гідравліки по всій Україні

14
15

Ремонт гідророзподільників

Вітчизняних та імпортних по вcій Україні

15
16

Ремонт гідронасосів

Вітчизняних та імпортних по вcій Україні

16
17

Ремонт гідромоторів

Вітчизняних та імпортних по вcій Україні

17
18

Ремонт гідростатичної трансмісії

Ремонт ГСТ вітчизняної та імпортної по вcій Україні

18
previous arrow
next arrow

Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV

Друк
Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV315, OMV400, OMV500, OMV630, OMV800 в Украине +38(097)056-05-93. Ремонт героторного гидромотора Sauer Danfoss OMV. Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV315, Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV400, Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV500, Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV630, Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV800
Опис

Ремонт гидромотора Sauer Danfoss OMV315, OMV400, OMV500, OMV630, OMV800

Гідромотор OMV виробництва компанії Sauer Danfoss широко представлений на сайті нашого інтернет-магазину. В асортименті велика різноманітність моделей моторів високої якості для різної техніки та спеціального обладнання за доступною ціною. Також виконуємо ремонт гідромоторів Sauer Danfoss OMV315, OMV400, OMV500, OMV630, OMV800.

Перелік моделей гідромоторів Sauer Danfoss які ми ремонтуємо:


Компанія Sauer Danfoss є лідером на світовому ринку гідравлічного обладнання. Найновіші розробки, технології у сфері гідравліки, а також висока якість продукції, що виготовляється, стали візитною карткою цього виробника. Гідромотори Danfoss OMV можна відремонтувати в нашій компанії з гарантівєю.

 

Ремонт гідромотора OMV - переваги та особливості

Гідромотор OMV відноситься до двигунів високомоментного, важкого типу. Великий робочий об'єм та тиск дозволяють досягати максимального моменту на валу - 2110Нм. Максимальна швидкість обертання агрегатів цієї серії досягає 1000 оборотів за хвилину.

 

 

Гідромотори OMV - характеристики:

  • Міцність;
  • Якісне виконання;
  • Плавність роботи;
  • Стабільний крутний момент;
  • Ущільнений вал;
  • Зносостійкість;
  • Компактність;
  • Висока стійкість до навантажень;
  • Високий коефіцієнт корисної дії.


Двигуни цієї серії використовуються в механізмах, що крутять, на бурових установках, комунальній, дорожній, лісозаготівельній техніці, а також машинах залізничного призначення. На невеликій швидкості, вони забезпечують високі показники моменту, що крутить. Ремонт гідромотора Sauer Danfoss omv з гарантією виконує компанія Гідро-Україна.

За дотримання правил експлуатації, використання якісної робочої рідини, її своєчасної заміни, а також контролю за станом фільтрів, агрегат безперебійно прослужить тривалий термін.

 

Гідромотор OMV Sauer-Danfoss — Ремонт в Україні

Ремонт героторного гідромотора OMV Sauer-Danfoss можна виконати в нашому інтернет-магазині. Професіонали у сфері гідравлічного обладнання підкажуть та допоможуть з вибором найбільш підходящої моделі, детально розкажуть про особливості техніки та оформлять Ваше замовлення. За більш детальною інформацією звертайтесь за вказаними на сайті номерами телефонів.

 

Вся представлена продукція проходить ретельні перевірки та випробування технічних характеристик після ремонту. Це дозволяє переконатися як товар і його відповідність до заявленими параметрами. 

Оплата замовлення можлива переказом на банківську картку або за виставленим рахунком з ПДВ. Для постійних кліентів діє вигідна система знижок. Ціна економічно обґрунтована. Доставка здійснюється по території всієї України строго в обумовлені терміни.

Компанія Гідро Україна виробляє постачання гідравліки вітчизняного та імпортного виробництва, а також виконує ремонт та відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо-будівельних та інших мобільних машин

КОНТАКТИ

______________

Ремонт імпортної гідравліки по всій Україні: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Львів, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Оріхів, Чернігів, Херсон, Черкаси, Суми, Тернопіль, Чернівці, Рівне , Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Бориспіль, Ужгород, Бахмач, Ізмаїл, Одеса, Біла Церква, Кам'янка, Калуш, Волноваха, Бердичів, Олександрія, Білгород-Дністровський, Бровари, Чугуїв, Борщагівка, Вознесенськ, Чорноморськ, Дніпро, Кам'янське, Костянтинів Конотоп, Нікополь, Макіївка, Кременчук, Покровськ, Прилуки, Моршин, Обухів, Нова Каховка, Курахове, Первомайськ, Коростень, Прилуки, Сміла, Яремче, Ізяслав, Городок, Гайсин, Дрогобич.

2023 © Гідро Україна. Всі права захищені.