Написати Подзвонити
1

Ремонт водяних насосів помп

1
2

Ремонт гідравлічних розподільників

2
3

Ремонт гідроклапанів

та ремонт гідропанелей

3
4

Ремонт гідропідсилювачів керма

Ремонт гідропідсилювачів керма ГУР

4
5

Ремонт гідро-трансмісії ГСТ

Ремонт гідростатичної трансмісії ГСТ

5
6

Ремонт гідроциліндрів

6
7

Ремонт імпортних гідромоторів

7
8

Ремонт імпортних гідронасосів

8
9

Ремонт насосів-дозаторів

9
10

Ремонт паливних насосів ТНВД

і форсунок

10
11

Ремонт компресорів

повітряних поршневих

11
12

Ремонт стартерів та генераторів

Ремонт вітчизняної та імпортної гідравліки по всій Україні

12
13

Ремонт турбокомпресорів

Ремонт турбокомпресорів ТКР

13
14

Ремонт гідравліки

Ремонт вітчизняної та імпортної гідравліки по всій Україні

14
15

Ремонт гідророзподільників

Вітчизняних та імпортних по вcій Україні

15
16

Ремонт гідронасосів

Вітчизняних та імпортних по вcій Україні

16
17

Ремонт гідромоторів

Вітчизняних та імпортних по вcій Україні

17
18

Ремонт гідростатичної трансмісії

Ремонт ГСТ вітчизняної та імпортної по вcій Україні

18
previous arrow
next arrow

Ремонт ТНВД Stanadyne (Станадайн), Ремонт топливного насоса Stanadyne (Станадайн)

Друк
Ремонт ТНВД Stanadyne погрузчиков, тракторов, харвестеров, комбайнов, форвардеров, экскаваторов, спецтехники в Украине (097)056-05-93. Stanadyne ремонт ТНВД, Ремонт топливного насоса Stanadyne, Ремонт топливной аппаратуры Stanadyne, Ремонт топливной системы Stanadyne, Ремонт дизельного насоса Stanadyne, Ремонт ТНВД погрузчика Stanadyne, Ремонт ТНВД комбайна Stanadyne, Ремонт ТНВД экскаватора Stanadyne, Ремонт ТНВД харвестера Stanadyne
Опис

Stanadyne - не найпоширеніший бренд паливної апаратури в Україні, проте ефективні та надійні рішення від цього бренду користуються стабільним попитом. Ми пропонуємо ремонт форсунок Stanadyne і обслуговування ТНВД за вигідними цінами. Маючи великий досвід виконання діагностики і ремонту паливної апаратури Stanadyne, ми готові запропонувати грамотні рішення і розплутати самі «загадкові» поломки, знайшовши причину і усунувши її.

Як ми діагностуємо форсунки і ТНВД Stanadyne?

У нас діагностика форсунок Stanadyne і ТНВД проводиться в кілька етапів, в залежності від симптомів і особливостей стану двигуна. Можна виділити наступні основні етапи:

 - Оцінка працездатності паливної системи без демонтажу обладнання. Ряд тестів може бути виконаний безпосередньо «під капотом», без розбирання паливної системи Stanadyne.
 - Більш ретельний аналіз із застосуванням стендів. Як ТНВД Stanadyne, так і форсунки Stanadyne перевіряються на спеціальних стендах, за допомогою яких забезпечується контроль основних параметрів, перевіряється герметичність, виявляються відхилення від норми.
 - Повне розбирання і дефектовка ТНВД Stanadyne. Найнадійніший спосіб - це діагностика ТНВД Stanadyne і форсунок методом повного розбирання. Ми виявляємо задираки на деталях ТНВД Stanadyne, візуально перевіряємо якість їх поверхні, перевіряємо стан розпилювача.

Специфічною особливістю для Stanadyne є застосування фірмових паливних фільтрів, які дозволяють знизити шкоди для паливної системи від низькоякісного палива. Однак самі фільтри потребують регулярного обслуговування.Ремонтні роботи ТНВД Stanadyne

За результатами кількох етапів діагностики проводиться ремонт ТНВД Stanadyne і форсунок. Ремонтно-відновлювальні роботи можуть знадобитися різні, найбільш поширеними є:

 - Заміна ущільнень, сальників і кілець в ТНВД Stanadyne
 - Проведення ремонту форсунок Stanadyne. Найчастіше потрібна заміна розпилювача, а також деяких інших запчастин. У рідкісних випадках форсунки бувають непридатні для ремонту (наприклад, при серйозних пошкодженнях корпусу) і потребують повної заміни.
 - Проведення ремонту ТНВД Stanadyne, з відновленням окремих деталей і технічних вузлів, а також заміною не підлягають відновленню елементів.
 - Ретельна регулювання паливної апаратури.

ТНВД і форсунки Stanadyne - це складна система, що знаходиться в тонкому рівновазі: необхідно відрегулювати тиск відкриття, подачу палива, момент уприскування і інші параметри. Тому ремонт форсунок і ТНВД Stanadyne вимагає не тільки виконання заміни деталей, але і ретельної роботи з системою управління подачею палива.

Грамотні рішення за доступними цінами для паливної системи Stanadyne

Наші майстри накопичили значний досвід обслуговування паливних систем від Stanadyne. Ми знаємо специфічні поломки і особливості даного обладнання, добре розуміємо специфіку його функціонування, а тому можемо вирішити найскладніші проблеми. Рекомендуємо регулярно проходити профілактику обладнання, приїжджаючи до нас на сервіс не рідше ніж раз в 50 тис. Км. пробігу. Тоді ви зможете істотно продовжити термін експлуатації паливної апаратури Stanadyne.

НАИМЕНОВАНИЯ РАБОТ ПО РЕМОНТУ ТОПЛИВНОГО ОБОРУДОВАНИЯ STANADYNE
Проверка ТНВД STANADYNE на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД STANADYNE DE на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД STANADYNE DM, DB2, DB4 на стенде (с регулировкой)
Разборка и дефектовка ТНВД STANADYNE
Разборка, дефектовка и сборка ТНВД STANADYNE (без проведения ремонта)
Ремонт ТНВД STANADYNE DM, DB2, DB4 (c регулировкой)
ФОРСУНКИ STANADYNE
Восстановление распылителя STANADYNE 1шт.
Восстановление распылителя Stanadyne 1шт.
Проверка форсунки STANADYNE на стенде 1шт.
Ремонт форсунки STANADYNE 1шт. с притиркой и регулировкой
Ремонт форсунки STANADYNE 1шт. с регулировкой
Ремонт Ч-образной форсунки STANADYNE 1шт.

 

Що ми ремонтуємо з паливного обладнання Stanadyne:

 - Розподільні ТНВД Stanadyne роторного типу з механічним регулятором моделі DB
 - Розподільні ТНВД Stanadyne роторного типу з електронним регулятором моделі DE
 - Механічні форсунки Stanadyne

Перелік послуг:
 - Діагностика (дефектовка) ТНВД Stanadyne
 - Перевірка на стенді ТНВД Stanadyne
 - Розбирання / збірка ТНВД Stanadyne
 - Регулювання ТНВД Stanadyne
 - Комплектація запчастинами ТНВД Stanadyne
 - Заміна деталей ТНВД Stanadyne
 - Зняття / постановка на техніку ТНВД Stanadyne

Ремонт ТНВД JOHN DEERE

Ремонт ТНВД STANADYNE

Компанія Гідро Україна виробляє постачання гідравліки вітчизняного та імпортного виробництва, а також виконує ремонт та відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо-будівельних та інших мобільних машин

КОНТАКТИ

______________

Ремонт імпортної гідравліки по всій Україні: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Львів, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Оріхів, Чернігів, Херсон, Черкаси, Суми, Тернопіль, Чернівці, Рівне , Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Бориспіль, Ужгород, Бахмач, Ізмаїл, Одеса, Біла Церква, Кам'янка, Калуш, Волноваха, Бердичів, Олександрія, Білгород-Дністровський, Бровари, Чугуїв, Борщагівка, Вознесенськ, Чорноморськ, Дніпро, Кам'янське, Костянтинів Конотоп, Нікополь, Макіївка, Кременчук, Покровськ, Прилуки, Моршин, Обухів, Нова Каховка, Курахове, Первомайськ, Коростень, Прилуки, Сміла, Яремче, Ізяслав, Городок, Гайсин, Дрогобич.

2023 © Гідро Україна. Всі права захищені.