Написати Подзвонити
Вівторок, 17 січня 2023 06:04

Ремонт гидронасоса траншеекопателя Ditch Witch

Rate this item
(1 Vote)

Ремонт гидронасоса траншеекопателя Ditch Witch

Ремонт гідронасосу траншеєкопача Ditch Witch

Ремонт гідронасосу та гідромотора ГСТ траншеєкопача Ditch Witch в Україні з гарантією.

Ремонт гідромоторів та гідронасосів Ditch Witch. Ремонт гідростатики ГСТ Ditch Witch. Ремонт гідравліки Ditch Witch. Виробляємо капітальний ремонт гідромоторів аксіально-поршневих, радіально-поршневих, героторних, шестеренних. На власному стенді проводиться попереднє тестування і остаточне налаштування робочих параметрів з наданням гарантійних зобов'язань на відновлені вузли від 6 до 12 місяців.
Гарантія 6 місяців. Доставка здійснюється за допомогою кур'єрських служб доставки (Нова Пошта, Делівері, Гюнселл, САТ). Ремонт та продаж гідравліки для сільгосп та спецтехніки в Україні.


Етапи ремонту гідронасосів та гідромоторів Ditch Witch:

1. Ремонт починається з діагностики та визначення причини неполадки. На цьому етапі визначаються деталі, які потребують відновлення чи заміни.
2. Дефектування гідронасосів складає до 2-х робочих днів.
3. Пристрій гідронасоса піддається ретельному вивченню та тестуванню на спеціальному стенді. Виявляються всі вузли, які потребують заміни чи відновлення.
4. Після погодження переліку відновлювальних робіт та деталей, що підлягають заміні, визначається ціна ремонту гідронасосу. Після погодження вартості із замовником, ми приступаємо безпосередньо до ремонту.
5. На нашому складі є широкий асортимент необхідних комплектуючих для ремонту гідровузлів.
6. За потреби відсутні деталі можуть бути виготовлені на замовлення або придбані у виробників.
7. У кінцевій стадії ремонту відбувається складання гідронасосу та його перевірка на випробувальному стенді. У разі успішного проходження випробувань (дотримані всі стандарти та нормативи) перевірений гідронасос відправляється до замовника.

Виробляємо ремонт гідромоторів Bosch Rexroth, Sauer Danfoss, Bondioli Pavesi, Linde, Parker, Poclain, Vickers, Denison, Orsta, John Deere, Casappa, Brueninghaus, OMFB, Bobcat, Binotto, Bomag, Hagglunds, Aber, Atos , Volvo, Vivoil, Hitachi, HPI, Daewoo, Terex, Nachi, Samhydraulik, HYDRAL, Atlas та ін.

Компанія Гідро Україна виробляє постачання гідравліки вітчизняного та імпортного виробництва, а також виконує ремонт та відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо-будівельних та інших мобільних машин

КОНТАКТИ

______________

Ремонт імпортної гідравліки по всій Україні: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Львів, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Оріхів, Чернігів, Херсон, Черкаси, Суми, Тернопіль, Чернівці, Рівне , Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Бориспіль, Ужгород, Бахмач, Ізмаїл, Одеса, Біла Церква, Кам'янка, Калуш, Волноваха, Бердичів, Олександрія, Білгород-Дністровський, Бровари, Чугуїв, Борщагівка, Вознесенськ, Чорноморськ, Дніпро, Кам'янське, Костянтинів Конотоп, Нікополь, Макіївка, Кременчук, Покровськ, Прилуки, Моршин, Обухів, Нова Каховка, Курахове, Первомайськ, Коростень, Прилуки, Сміла, Яремче, Ізяслав, Городок, Гайсин, Дрогобич.

2023 © Гідро Україна. Всі права захищені.