Написати Подзвонити
П'ятниця, 22 січня 2021 08:28

Ремонт гидромотора и гидронасоса ГСТ LINDE

Written by Алексей Атосный
Rate this item
(0 votes)

Ремонт гидромотора и гидронасоса ГСТ LINDE 

Ремонт гідростатичної трансмісії (ГСТ) Linde виконують фахівці вищої категорії, з величезним досвідом роботи в зарубіжних ремонтно-сервісних центрах. Ремонт гідромоторів Linde і гідронасосів Linde відбувається на базі заводу Гідро-Спец-Маш. Саме для таких цілей у нас обладнаний спеціальний цех, і закупленосучасне німецьке обладнання фірми Bosch. Довіряючи ремонт гідростатичної трансмісії ГСТ Linde нашій фірмі, ви отримуєте якісний ремонт з гарантією з перших рук, бо все перекупники і фірми подібні їм все одно звертаються до нас, через те, що у них просто напросто немає потужностей і устаткування для якісного та грамотного ремонту . З цього "Навіщо платити більше?". Телефонуйте за номером +38(097) 056-05-93 і наші фахівці з радістю ВАС проконсультують.

Для ремонту гідростатики Linde як окремо мотора, так і насоса ми використовуємо тільки якісні оригінальні запчастини комплектуючі та гумово-технічні вироби. Наша компанія працює по всій Україні будь-якими вантажоперевезеннями (САТ, Нова пошта).

Для того що б здійснити у нас ремонт ВАМ потрібно:

1. Привезти або відправити будь-якими вантажоперевезеннями ГСТ Linde (можна окремо насос або мотор, але краще гідростатику ремонтеривать в парі);

2. Ми деффектуем ГСТ протягом одного повного робочого дня (діфектока безкоштовна);

3. Після деффектовкі ми оголошуємо причину поломки, терміни і ціну ремонту ГСТ Linde. У разі якщо Вас влаштовує ціна ремонту, ми ремонтуємо, в разі коли не влаштовує, ми повертаємо ГСТ. (Дефектовка ГСТ безкоштовна.) Після ремонту всі ремонтні вироби проходять випробувальний стенд під навантаженням, з максимально допустимим робочим тиском.

4.Віддаємо або висилаємо будь-якими вантажоперевезеннями ремонтний ГСТ. На всю свою роботу ми даємо гарантію 6 місяців.

Ремонт ГСТ гидростатической трансмиссии комбайна Claas

Ремонт ГСТ гидростатической трансмиссии комбайна CASE (Кейс), Ремонт гидростатики CASE, Ремонт гидрохода CASE

Ремонт ГСТ гидростатической трансмиссии John Deere, Claas, New Holland, Caterpillar, Linde, Rexroth, Bosch, Parker, Vickers, Eaton, Sauer

2020 © Гідро Україна. Всі права захищені.