Написати Подзвонити
Субота, 30 січня 2021 07:38

Ремонт гидравлики ATOS

Written by
Rate this item
(0 votes)

Ремонт гідравліки ATOS: Ремонт гідронасосів Atos, Ремонт гідромотори Atos, ремонт гідророзподільників Atos, Ремонт гідроциліндрів Atos, ремонт гідравліки Atos. (097) 056-05-93

Корпорація Atos вже понад п'ятдесят років є одним з найбільших в світі виробників промислової гідравліки. Центральний офіс компанії ATOS знаходиться в місті Sesto Calende недалеко від альп. В цілому компанія Atos має 4 великих заводи і спеціалізується на виробництві, гідромоторів, гідронасосів, гідророзподільників, гідроциліндрів, гідростатичних трансмісій ГСТ, електронних блоків управління гідравлікою, сервоклапанів, насосних станцій а так само універсальних насосних агрегатів УНА.

Україна знаходиться в числі тих країн, в якій гідравліка фірми ATOS знайшла широке застосування в різних сферах діяльності, таких як сільське господарство, будівельна, комунальна та виробнича техніка. З цієї причини стало гострим питання про технічне обслуговування і ремонт гідравліки ATOS. Компанія Гідро-Україна займається ремонтом гідромоторів ATOSна професійному рівні . Маючи партнерські відносини з технічним відділом компанії Atos, ми проводимо якісні ремонт гідромоторів і гідронасосів ATOS за заводськими кресленнями і схемами, витримуючи всі технологічні тонкощі ремонту даного виду гідравліки.

В ході ремонту гідронасоса або гідромотора Атос використовується виключно оригінальні комплет і запасні частини, що повністю виключає варіант незадовільної роботи гідронасоса після ремонту.

Ми маємо можливість виконати ремонт:

- Ремонт пластинчастих насосів Atos серії PFE які не регулюються (з постійним робочим об'ємом) з робочим тиском від двухсотдесяті до трьохсот бар і продуктивністю від 16 до 150 кубічних сантиметрів за один оборот.

- Ремонт поршневих насосів Atos серії PVPC регульовані за допомогою спеціальної електроніки. І продуктивністю до 100 см3 і робочим тиском від 280-350 бар.

- Ремонт шестерних насосів Atos (ремонт шестеренних насосів Atos) серії PFG які не регулюються (з постійним робочим об'ємом). Максимальний тиск яких становить 230 бар і продуктивністю від 1,4 до 52 см3 за один оборот валу.

- Ремонт аксіально-поршневих гідронасосів і гідромоторів ATOS (NAMSA).

- Ремонт гідророзподільників ATOS (NAMSA).

- Ремонт гідроциліндрів ATOS. Заміна штока, ГТВ, гільзи, а також виготовлення аналога за зразком або кресленням замовника.

Компанія Гідро Україна виробляє постачання гідравліки вітчизняного та імпортного виробництва, а також виконує ремонт та відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо-будівельних та інших мобільних машин

КОНТАКТИ

______________

Ремонт імпортної гідравліки по всій Україні: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Львів, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Оріхів, Чернігів, Херсон, Черкаси, Суми, Тернопіль, Чернівці, Рівне , Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Бориспіль, Ужгород, Бахмач, Ізмаїл, Одеса, Біла Церква, Кам'янка, Калуш, Волноваха, Бердичів, Олександрія, Білгород-Дністровський, Бровари, Чугуїв, Борщагівка, Вознесенськ, Чорноморськ, Дніпро, Кам'янське, Костянтинів Конотоп, Нікополь, Макіївка, Кременчук, Покровськ, Прилуки, Моршин, Обухів, Нова Каховка, Курахове, Первомайськ, Коростень, Прилуки, Сміла, Яремче, Ізяслав, Городок, Гайсин, Дрогобич.

2023 © Гідро Україна. Всі права захищені.