Написати Подзвонити
Вівторок, 17 березня 2020 17:57

Ремонт насоса DENSO. Ремонт ТНВД DENSO. Ремонт топливного насоса DENSO

Written by Николай Потопов
Rate this item
(0 votes)

Наш сервіс спеціалізується на ремонті форсунок і ТНВД DENSO і проводить ремонт всіх видів паливних систем фірми DENSO для вантажних і легкових автомобілів. 

Дизельний сервіс по ремонту паливної апаратури Denso надає широкий спектр послуг з ремонту дизельної паливної апаратури. Проводимо також профілактичні заходи, такі як:
- установка паливних фільтрів
- підігрівів, сепараторів,
- використання дизельних присадок.

Перевірка і регулювання паливних систем здійснюється на сучасному обладнанні за технологією виробника. З метою прискорення ремонту Вашого автомобіля сформований ремонтний фонд виробів (форсунок, ТНВД,) відновлених за технологією заводу виробника, що дозволяє звести тривалість ремонту до часу зняття / установки. Працездатність і якість насоів ТНВД після ремонту підтверджуеться відеофіксацією випробувань на стенді. 

 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК FOTON
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК FORD
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК HITACHI
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК HYUNDAI
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК HINO
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК HOWO
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК ISUZU
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК NISSAN
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК JOHN DEERE
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК MITSUBISHI
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК OPEL
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК RENAULT
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК SAAB
 • РЕМОНТ ТНВД И ФОРСУНОК TOYOTA

Ремонт паливних насосів Denso
Японські паливні насоси високого тиску від компанії Denso активно застосовуються в дизельних паливних системах сучасних автомобілів. Популярність ТНВД даної марки обумовлена ​​стійкістю до зовнішніх чинників і доступністю запчастин. Однак навіть при використанні якісного палива, в агрегаті з часом з'являються несправності. Ремонт ТНВД Денсо досить складно виконати, оскільки конструкція насосів компанії відрізняється унікальним будовою. Майстри «Гідро-Україна» мають великий досвід роботи з японськими насосами, що дозволяє їм швидко і ефективно усувати проблеми будь-якого характеру. Ми підберемо недорогий спосіб ремонту, який забезпечує економію бюджету клієнтів.

Основні причини несправностей ТНВД від Denso
Навіть найнадійніші моделі ТНВД від Denso підпадають під вплив зовнішніх факторів, які сприяють утворенню поломок. Найбільш поширеними причинами неполадок стають:

 - недотримання вимог щодо експлуатації;
 - використання деталей поганої якості при ремонті;
 - механічні пошкодження (від ударів, вібрацій);
 - паливо, невідповідне сезону;
 - наявність домішок і твердих частинок в пальному;
 - несвоєчасне звернення в сервіс при виникненні проблем та інше.

Часто недоліки в роботі ТНВД впливають відразу на кілька вузлів, тому тривала експлуатація машини з несправними деталями насоса може повністю вивести агрегат з ладу. Буде потрібно проведення капітального ремонту ТНВД Denso або його повна заміна, тому затягувати з відновленням не рекомендується.

Діагностика ТНВД Denso
Наша компанія проводить ретельний огляд паливного насоса ТНВД Denso перед початком ремонтних робіт. Використовуючи спеціальне обладнання і інструменти, фахівці підприємства виявляють дрібні недоліки в конструкції ТНВД. Завдяки великому досвіду і докладних відомостей ми знаходимо оптимальні способи ремонту, що дозволяють заощадити бюджет і підвищити якість відновлення агрегату.

«Гідро-Україна» надає послуги часткового або капітального ремонту ТНВД від Денсо по всій Україні. Ви можете відправити нам насос з Харкова, Києва, Полтави, Дніпра, Запоріжжя або будь-якого іншого міста. Ми в найкоротші терміни і недорого відремонтуємо насос, надавши гарантії якості. Ви також зможете скоротити витрати за рахунок наших послуг виготовлення запчастин для дизельної апаратури або відновлення старих деталей.

2020 © Гідро Україна. Всі права захищені.