Написати Подзвонити
Середа, 08 квітня 2020 05:22

Переобладнання МТЗ, ЮМЗ під стартер

Written by
Rate this item
(0 votes)

Раді запропонувати вашій увазі перехідник з пускач (пускового двигуна) ПД-10, ПД-8 під стартер. Як багато і часто виникають проблеми з запуском самого пускового двигуна, то стартер барахлить, то карбюратор, то ще якась проблема.

Багато власників трактор МТЗ, ЮМЗ, і подібним їм стикалися з цією проблемою. І вирішити це питання можна до недавно було тільки одним шляхом - заміною вінця маховика, купівлею стартера, і покупкою картера маховика призначеного під стартер. Але фінансово це накладно і невигідно в порівнянні з придбанням нового пристрою - модифікованого пускового двигуна (МДМ).

З придбанням даного пристрою повністю відпадає необхідність міняти вінець маховика і картер маховика, і установка цього механізму на трактор не вимагає особливих зусиль. Адже МПД ставиться прям на ті отвори на яких стояв ВАШ старий пусковий двигун. Все що вам потрібно - це зняти ваш старенький пускач і поставити на його місце новий МДМ. Придбати таку штуку ви можете на нашому сайті, для цього достатньо набрати номер менеджера і задати ВАС питання.

Компанія Гідро Україна виробляє постачання гідравліки вітчизняного та імпортного виробництва, а також виконує ремонт та відновлення запчастин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, лісових, дорожньо-будівельних та інших мобільних машин

КОНТАКТИ

______________

Ремонт імпортної гідравліки по всій Україні: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Львів, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава, Донецьк, Житомир, Дніпропетровськ, Оріхів, Чернігів, Херсон, Черкаси, Суми, Тернопіль, Чернівці, Рівне , Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Бориспіль, Ужгород, Бахмач, Ізмаїл, Одеса, Біла Церква, Кам'янка, Калуш, Волноваха, Бердичів, Олександрія, Білгород-Дністровський, Бровари, Чугуїв, Борщагівка, Вознесенськ, Чорноморськ, Дніпро, Кам'янське, Костянтинів Конотоп, Нікополь, Макіївка, Кременчук, Покровськ, Прилуки, Моршин, Обухів, Нова Каховка, Курахове, Первомайськ, Коростень, Прилуки, Сміла, Яремче, Ізяслав, Городок, Гайсин, Дрогобич.

2023 © Гідро Україна. Всі права захищені.