Написати Подзвонити
Вівторок, 20 квітня 2021 01:50

Ремонт топливного насоса ТНВД JLG. Ремонт форсунок JLG

Written by
Rate this item
(0 votes)

 Ремонт ТНВД JLG погрузчиков, тракторов, харвестеров, комбайнов, форвардеров, экскаваторов, спецтехники в Украине (097)056-05-93. JLG ремонт ТНВД, Ремонт топливного насоса JLG , Ремонт топливной аппаратуры JLG , Ремонт топливной системы JLG , Ремонт дизельного насоса JLG , Ремонт ТНВД погрузчика JLG , Ремонт ТНВД комбайна JLG , Ремонт ТНВД экскаватора JLG , Ремонт ТНВД харвестера JLG

Ремонт топливного насоса ТНВД JLG . Ремонт форсунок JLG . Ми пропонуємо ремонт форсунок JLG  і обслуговування ТНВД JLG за вигідними цінами. Маючи великий досвід виконання діагностики і ремонту паливної апаратури JLG , ми готові запропонувати грамотні рішення і розплутати самі «загадкові» поломки, знайшовши причину і усунувши її.

Як ми діагностуємо форсунки і ТНВД JLG ?

У нас діагностика форсунок JLG і ТНВД проводиться в кілька етапів, в залежності від симптомів і особливостей стану двигуна. Можна виділити наступні основні етапи:

 - Оцінка працездатності паливної системи без демонтажу обладнання. Ряд тестів може бути виконаний безпосередньо «під капотом», без розбирання паливної системи JLG .
 - Більш ретельний аналіз із застосуванням стендів. Як ТНВД JLG , так іфорсунки JLG перевіряються на спеціальних стендах, за допомогою яких забезпечується контроль основних параметрів, перевіряється герметичність, виявляються відхилення від норми.
 - Повне розбирання і дефектовка ТНВД JLG . Найнадійніший спосіб - це діагностика ТНВД JLG і форсунок методом повного розбирання. Ми виявляємо задираки на деталях ТНВД JLG , візуально перевіряємо якість їх поверхні, перевіряємо стан розпилювача.

Специфічною особливістю для JLG є застосування фірмових паливних фільтрів, які дозволяють знизити шкоди для паливної системи від низькоякісного палива. Однак самі фільтри потребують регулярного обслуговування.Ремонтні роботи ТНВД JLG

За результатами кількох етапів діагностики проводиться ремонт ТНВД JLG і форсунок. Ремонтно-відновлювальні роботи можуть знадобитися різні, найбільш поширеними є:

 - Заміна ущільнень, сальників і кілець в ТНВД JLG
 - Проведення ремонту форсунок JLG . Найчастіше потрібна заміна розпилювача, а також деяких інших запчастин. У рідкісних випадках форсунки бувають непридатні для ремонту (наприклад, при серйозних пошкодженнях корпусу) і потребують повної заміни.
 - Проведення ремонту ТНВД JLG , з відновленням окремих деталей і технічних вузлів, а також заміною не підлягають відновленню елементів.
 - Ретельна регулювання паливної апаратури.

ТНВД і форсунки JLG - це складна система, що знаходиться в тонкому рівновазі: необхідно відрегулювати тиск відкриття, подачу палива, момент уприскування і інші параметри. Тому ремонт форсунок і ТНВД JLG вимагає не тільки виконання заміни деталей, але і ретельної роботи з системою управління подачею палива.


Грамотні рішення за доступними цінами для паливної системи JLG

Наші майстри накопичили значний досвід обслуговування паливних систем JLG . Ми знаємо специфічні поломки і особливості даного обладнання, добре розуміємо специфіку його функціонування, а тому можемо вирішити найскладніші проблеми. Рекомендуємо регулярно проходити профілактику обладнання, приїжджаючи до нас на сервіс не рідше ніж раз в 50 тис. Км. пробігу. Тоді ви зможете істотно продовжити термін експлуатації паливної апаратури JLG .

НАИМЕНОВАНИЯ РАБОТ ПО РЕМОНТУ ТОПЛИВНОГО ОБОРУДОВАНИЯ JLG 
Проверка ТНВД JLG  на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД JLG  DE на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД JLG  DM, DB2, DB4 на стенде (с регулировкой)
Разборка и дефектовка ТНВД JLG 
Разборка, дефектовка и сборка ТНВД JLG  (без проведения ремонта)
Ремонт ТНВД JLG  DM, DB2, DB4 (c регулировкой)
ФОРСУНКИ JLG 
Восстановление распылителя JLG  1шт.
Восстановление распылителя JLG  1шт.
Проверка форсунки JLG  на стенде 1шт.
Ремонт форсунки JLG  1шт. с притиркой и регулировкой
Ремонт форсунки JLG  1шт. с регулировкой
Ремонт Ч-образной форсунки JLG  1шт.

Що ми ремонтуємо з паливного обладнання JLG  :

 - Розподільні ТНВД JLG  роторного типу з механічним регулятором моделі DB
 - Розподільні ТНВД JLG  роторного типу з електронним регулятором моделі DE
 - Механічні форсунки JLG 

Перелік послуг:
 - Діагностика (дефектовка) ТНВД JLG 
 - Перевірка на стенді ТНВД JLG 
 - Розбирання / збірка ТНВД JLG 
 - Регулювання ТНВД JLG 
 - Комплектація запчастинами ТНВД JLG 
 - Заміна деталей ТНВД JLG 
 - Зняття / постановка на техніку ТНВД JLG 

2020 © Гідро Україна. Всі права захищені.