Написати Подзвонити
Понеділок, 16 грудня 2019 11:56

Ремонт коробок переключения передач КПП John Deere

Written by
Rate this item
(0 votes)

Існують три базові різновиди трансмісії на тракторах John Deere. Ранні моделі оснащені механікою PowerQuad, полуавтоматом AutoQuad, на останніх серіях встановлені: роботизована модифікація e23 і безступінчата трансмісія AutoPower. Велика частина сільськогосподарської та аграрної техніки на вітчизняному ринку представлена ​​машинами виробництва Європи, США. Дійсно, імпортні б у трактора в Україні виграють по ряду факторів. Це надійність, комфорт і автоматизація робочого місця, впровадження нових технологій, низькі експлуатаційні витрати. Важлива мотивація покупки старої спецтехніки John Deere, інших корпорацій зниження ціни без шкоди перерахованим вище факторам. 

При виборі конкретної моделі, важливим критерієм виступає трансмісія трактора. Блок представляє сукупність механізмів, що передають енергію (крутний момент), що генерується двигуном на інші функціональні вузли. Це: ходова частина колеса або гусениці, а також робочі органи. 

Типи трансмісії тракторного ряду John Deere 
На агрегатах американської корпорації переважно встановлюються блоки власного виробництва. Останні випуски апаратів John Deere оснащені такими варіаціями трансмісії: 

 - механічна PowerSync, PowrQard Plus; 
 - роботизована Automatic PowerShift, AutoQuad; 
 - бесступенчатая AutoPowr. 


Як видно, виробник використовує всі типи механіку, робот і повний автомат. Додаткові елементи трансмісії трактора John Deere: ходоуменшітель і комплекс Efficiency Manager. Друга система дозволяє оптимізувати роботу пристроїв відповідно до умов руху.

Встановлюється на лініях тракторів 6M, 6R. Трансмісія поставляється в модифікації 20/20 або 24/24 (розробки 40K, 50K). Це вдосконалені варіанти, оскільки версія 30K має по 16 швидкостей переднього і заднього ходу. Інші характеристики трансмісії PowrQuad:

Синхронізація всіх передач і діапазонів.
Управління за допомогою однодіапазонні важеля. Єдиний елемент поєднує кнопковий вибір швидкостей і вимикання зчеплення.
Технологія SoftShift. Система забезпечує можливість плавного перемикання швидкісного режиму під навантаженням.
Доповненням механіки PowerQuad виступає роботизовані пристрій трансмісії тракторів - модель AutoQuad Plus. Агрегат володіє всім перерахованим вище функціоналом і доповнюється функцією EcoShift. Технологія допускає зниження частоти обертання дизеля аж до 1580 об / хв на високій транспортної швидкості.

Трактори серій 8030, 8R пропонують три варіанти КПП. Це напівавтомат Automatic PowerShift 16/5, AutoPowr і e23. Остання модифікація особливо ефективна під сільськогосподарський трактор John Deere. Фахівці «БФ-Логістик» рекомендують модель e23 при експлуатації агротехніки на землеробських роботах.

Пристрій трансмісії PowerShift 16/5 тракторів акцентовано на передачу великої величини крутного моменту до ведучих коліс. Область використання - важкі робочі умови, операції з високими навантаженнями. Його ключові характеристики:

Варіювання швидкостей в діапазоні 2 - 42 км / ч.
16 передач переднього ходу. Серед них 8 - робітників, по 4 - транспортних і низькошвидкісних.
5 режимів заднього ходу.
Модель Automatic PowerShift протрималася практично до кінця 2014 року. На заміну прийшла модифікація e23, що характеризується збільшенням числа передач 23/11 і системою Efficiency Manager

AutoPowr - альтернативне рішення для нових тракторів John Deere. Вузол однаково ефективний на транспортних і польових роботах. Принципове вдосконалення в AutoPowr - більш швидка реакція на зміну навантаження. Краща пристосованість забезпечує підвищення продуктивності без додаткової витрати дизпалива.

РЕМОНТ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ КПП JOHN DEERE (097)056-05-93

2020 © Гідро Україна. Всі права захищені.