Написати Подзвонити
Вівторок, 20 квітня 2021 01:49

Ремонт топливного насоса ТНВД Volvo. Ремонт форсунок Volvo

Written by
Rate this item
(0 votes)

 

Ремонт ТНВД Volvo погрузчиков, тракторов, харвестеров, комбайнов, форвардеров, экскаваторов, спецтехники в Украине (097)056-05-93. Volvo ремонт ТНВД, Ремонт топливного насоса Volvo , Ремонт топливной аппаратуры Volvo , Ремонт топливной системы Volvo , Ремонт дизельного насоса Volvo , Ремонт ТНВД погрузчика Volvo , Ремонт ТНВД комбайна Volvo , Ремонт ТНВД экскаватора Volvo , Ремонт ТНВД харвестера Volvo

Ремонт топливного насоса ТНВД Volvo . Ремонт форсунок Volvo . Ми пропонуємо ремонт форсунок Volvo і обслуговування ТНВД Volvo за вигідними цінами. Маючи великий досвід виконання діагностики і ремонту паливної апаратури Volvo , ми готові запропонувати грамотні рішення і розплутати самі «загадкові» поломки, знайшовши причину і усунувши її.

Як ми діагностуємо форсунки і ТНВД Volvo ?

У нас діагностика форсунок Volvo і ТНВД проводиться в кілька етапів, в залежності від симптомів і особливостей стану двигуна. Можна виділити наступні основні етапи:

 - Оцінка працездатності паливної системи без демонтажу обладнання. Ряд тестів може бути виконаний безпосередньо «під капотом», без розбирання паливної системи Volvo .
 - Більш ретельний аналіз із застосуванням стендів. Як ТНВД Volvo , так іфорсунки Volvo перевіряються на спеціальних стендах, за допомогою яких забезпечується контроль основних параметрів, перевіряється герметичність, виявляються відхилення від норми.
 - Повне розбирання і дефектовка ТНВД Volvo . Найнадійніший спосіб - це діагностика ТНВД Volvo і форсунок методом повного розбирання. Ми виявляємо задираки на деталях ТНВД Volvo , візуально перевіряємо якість їх поверхні, перевіряємо стан розпилювача.

Специфічною особливістю для Volvo є застосування фірмових паливних фільтрів, які дозволяють знизити шкоди для паливної системи від низькоякісного палива. Однак самі фільтри потребують регулярного обслуговування.Ремонтні роботи ТНВД Volvo

За результатами кількох етапів Volvo проводиться ремонт ТНВД Volvo і форсунок. Ремонтно-відновлювальні роботи можуть знадобитися різні, найбільш поширеними є:

 - Заміна ущільнень, сальників і кілець в ТНВД Volvo
 - Проведення ремонту форсунок Volvo . Найчастіше потрібна заміна розпилювача, а також деяких інших запчастин. У рідкісних випадках форсунки бувають непридатні для ремонту (наприклад, при серйозних пошкодженнях корпусу) і потребують повної заміни.
 - Проведення ремонту ТНВД Volvo , з відновленням окремих деталей і технічних вузлів, а також заміною не підлягають відновленню елементів.
 - Ретельна регулювання паливної апаратури.

ТНВД і форсунки Volvo - це складна система, що знаходиться в тонкому рівновазі: необхідно відрегулювати тиск відкриття, подачу палива, момент уприскування і інші параметри. Тому ремонт форсунок і ТНВД Volvo вимагає не тільки виконання заміни деталей, але і ретельної роботи з системою управління подачею палива.


Грамотні рішення за доступними цінами для паливної системи Volvo

Наші майстри накопичили значний досвід обслуговування паливних систем Volvo . Ми знаємо специфічні поломки і особливості даного обладнання, добре розуміємо специфіку його функціонування, а тому можемо вирішити найскладніші проблеми. Рекомендуємо регулярно проходити профілактику обладнання, приїжджаючи до нас на сервіс не рідше ніж раз в 50 тис. Км. пробігу. Тоді ви зможете істотно продовжити термін експлуатації паливної апаратури Volvo .

НАИМЕНОВАНИЯ РАБОТ ПО РЕМОНТУ ТОПЛИВНОГО ОБОРУДОВАНИЯ Volvo 
Проверка ТНВД Volvo на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД Volvo DE на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД Volvo DM, DB2, DB4 на стенде (с регулировкой)
Разборка и дефектовка ТНВД Volvo 
Разборка, дефектовка и сборка ТНВД Volvo (без проведения ремонта)
Ремонт ТНВД Volvo Volvo , DB2, DB4 (c регулировкой)
ФОРСУНКИ Volvo 
Восстановление распылителя Volvo 1шт.
Восстановление распылителя Volvo 1шт.
Проверка форсунки Volvo ADYNE на стенде 1шт.
Ремонт форсунки Volvo 1шт. с притиркой и регулировкой
Ремонт форсунки Volvo 1шт. с регулировкой
Ремонт Ч-образной форсунки Volvo 1шт.

Що ми ремонтуємо з паливного обладнання Volvo :

 - Розподільні ТНВД Volvo роторного типу з механічним регулятором моделі DB
 - Розподільні ТНВД Volvo роторного типу з електронним регулятором моделі DE
 - Механічні форсунки Volvo 

Перелік послуг:
 - Діагностика (дефектовка) ТНВД Volvo 
 - Перевірка на стенді ТНВД Volvo 
 - Розбирання / збірка ТНВД Volvo 
 - Регулювання ТНВД Volvo 
 - Комплектація запчастинами ТНВД Volvo 
 - Заміна деталей ТНВД Volvo 
 - Зняття / постановка на техніку ТНВД Volvo 

2020 © Гідро Україна. Всі права захищені.