Написати Подзвонити
Вівторок, 20 квітня 2021 01:50

Ремонт топливного насоса ТНВД Terex. Ремонт форсунок Terex

Written by
Rate this item
(0 votes)

 

Ремонт ТНВД Terex погрузчиков, тракторов, харвестеров, комбайнов, форвардеров, экскаваторов, спецтехники в Украине (097)056-05-93. Terex ремонт ТНВД, Ремонт топливного насоса Terex , Ремонт топливной аппаратуры Terex , Ремонт топливной системы Terex , Ремонт дизельного насоса Terex , Ремонт ТНВД погрузчика Terex , Ремонт ТНВД комбайна Terex , Ремонт ТНВД экскаватора Terex , Ремонт ТНВД харвестера Terex

Ремонт топливного насоса ТНВД Terex . Ремонт форсунок Terex . Ми пропонуємо ремонт форсунок Terex і обслуговування ТНВД Terex за вигідними цінами. Маючи великий досвід виконання діагностики і ремонту паливної апаратури Terex , ми готові запропонувати грамотні рішення і розплутати самі «загадкові» поломки, знайшовши причину і усунувши її.

Як ми діагностуємо форсунки і ТНВД Terex ?

У нас діагностика форсунок Terex і ТНВД проводиться в кілька етапів, в залежності від симптомів і особливостей стану двигуна. Можна виділити наступні основні етапи:

 - Оцінка працездатності паливної системи без демонтажу обладнання. Ряд тестів може бути виконаний безпосередньо «під капотом», без розбирання паливної системи Terex .
 - Більш ретельний аналіз із застосуванням стендів. Як ТНВД Terex , так іфорсунки Terex перевіряються на спеціальних стендах, за допомогою яких забезпечується контроль основних параметрів, перевіряється герметичність, виявляються відхилення від норми.
 - Повне розбирання і дефектовка ТНВД Terex . Найнадійніший спосіб - це діагностика ТНВД Terex і форсунок методом повного розбирання. Ми виявляємо задираки на деталях ТНВД Terex , візуально перевіряємо якість їх поверхні, перевіряємо стан розпилювача.

Специфічною особливістю для Terex є застосування фірмових паливних фільтрів, які дозволяють знизити шкоди для паливної системи від низькоякісного палива. Однак самі фільтри потребують регулярного обслуговування.Ремонтні роботи ТНВД Terex

За результатами кількох етапів діагностики проводиться ремонт ТНВД Terex і форсунок. Ремонтно-відновлювальні роботи можуть знадобитися різні, найбільш поширеними є:

 - Заміна ущільнень, сальників і кілець в ТНВД Terex
 - Проведення ремонту форсунок Terex . Найчастіше потрібна заміна розпилювача, а також деяких інших запчастин. У рідкісних випадках форсунки бувають непридатні для ремонту (наприклад, при серйозних пошкодженнях корпусу) і потребують повної заміни.
 - Проведення ремонту ТНВД Terex , з відновленням окремих деталей і технічних вузлів, а також заміною не підлягають відновленню елементів.
 - Ретельна регулювання паливної апаратури.

ТНВД і форсунки Terex - це складна система, що знаходиться в тонкому рівновазі: необхідно відрегулювати тиск відкриття, подачу палива, момент уприскування і інші параметри. Тому ремонт форсунок і ТНВД Terex вимагає не тільки виконання заміни деталей, але і ретельної роботи з системою управління подачею палива.


Грамотні рішення за доступними цінами для паливної системи Terex

Наші майстри накопичили значний досвід обслуговування паливних систем Terex . Ми знаємо специфічні поломки і особливості даного обладнання, добре розуміємо специфіку його функціонування, а тому можемо вирішити найскладніші проблеми. Рекомендуємо регулярно проходити профілактику обладнання, приїжджаючи до нас на сервіс не рідше ніж раз в 50 тис. Км. пробігу. Тоді ви зможете істотно продовжити термін експлуатації паливної апаратури Terex .

НАИМЕНОВАНИЯ РАБОТ ПО РЕМОНТУ ТОПЛИВНОГО ОБОРУДОВАНИЯ Terex 
Проверка ТНВД Terex на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД Terex DE на стенде (без регулировки)
Проверка ТНВД Terex DM, DB2, DB4 на стенде (с регулировкой)
Разборка и дефектовка ТНВД Terex 
Разборка, дефектовка и сборка ТНВД Terex (без проведения ремонта)
Ремонт ТНВД Terex DM, DB2, DB4 (c регулировкой)
ФОРСУНКИ Terex 
Восстановление распылителя Terex 1шт.
Восстановление распылителя Terex 1шт.
Проверка форсунки Terex на стенде 1шт.
Ремонт форсунки Terex 1шт. с притиркой и регулировкой
Ремонт форсунки Terex 1шт. с регулировкой
Ремонт Ч-образной форсунки Terex 1шт.

Що ми ремонтуємо з паливного обладнання Terex :

 - Розподільні ТНВД Terex роторного типу з механічним регулятором моделі DB
 - Розподільні ТНВД Terex роторного типу з електронним регулятором моделі DE
 - Механічні форсунки Terex 

Перелік послуг:
 - Діагностика (дефектовка) ТНВД Terex 
 - Перевірка на стенді ТНВД Terex 
 - Розбирання / збірка ТНВД Terex 
 - Регулювання ТНВД Terex 
 - Комплектація запчастинами ТНВД Terex 
 - Заміна деталей ТНВД Terex 
 - Зняття / постановка на техніку ТНВД Terex 

2020 © Гідро Україна. Всі права захищені.